STRATEGIE & MEDIÁLNÍ PLÁNOVÁNÍ

Stavíme na propracované mediální strategii a kreativním plánování. Jsme odborníci s dlouholetou praxí na tuzemském i zahraničním mediálním trhu. Vše, co děláme, má společné jmenovatele. Jsme kreativní, hledáme neotřelé nápady, jsme schopni pracovat flexibilně a efektivně. Víme, že čas jsou peníze. Sledujeme poslední trendy v oblasti komunikace, nebojíme se zkoušet nové cesty a technologie.

NASLOUCHÁME

Nasloucháme, diskutujeme, analyzujeme vaše potřeby a pracujeme na jejich naplnění. Chceme vám nabídnout potřebné zázemí pro úspěšnou exekuci Vašich kampaní a budovat na těchto základech dlouhodobý partnerský vztah.

JSME EFEKTIVNÍ

Měření a dopad kampaně je základ úspěchu pro tvorbu budoucí strategie. Měříme, analyzujeme, vyhodnocujeme. Naším cílem je kontinuální nárůst efektivity vašich kampaní a maximální synergie všech použitých komunikačních kanálů

INOVUJEME

Někdy je nejlepší cesta ta nejsnazší. Někdy ale ne. Nebojíme se experimentovat. Hledáme nové cesty. Někdy narazíme, ale bez toho se nikdy nemůžeme posunout dál. Baví nás objevovat nové cesty v reklamní komunikaci.

JSME UNIVERZÁLNÍ

Naše profesní historie a zkušenost nám umožňuje pohled na strategii komunikace klienta jako celek, kdy mediální mix je její součástí. Jsme specialisté především na TV formáty, digitální marketing a technologie. Synergie v komunikaci je pro nás důležitá.

V ČEM SE VYZNÁME. CO NÁS BAVÍ.

Pomáháme firmám rozvíjet příběh jejich značky, přinášíme strategický pohled do jejich byznysu nebo jen prostě růstu prodejů. Chápeme že každý má jiné potřeby a pomáháme společně nastavit ty správné cíle. Díky efektivní a cílené strategii optimalizujeme náklady. Věříme že vás to s námi bude také bavit.

sluzby

STRATEGY & PLANNING

Stavíme na propracované komunikační a mediální strategii. Nevěštíme, nehádáme. Opíráme se o klíčová data, výzkumy, insights., chování cílové skupiny. Reagujeme na poslední trendy v komunikaci a mediálním trhu.

CREATIVE & CONTENT

Základem úspěšné kampaně je vždy dobrý nápad. Vytváříme koncepty, které fungují. Koncepty, které osloví vaše cílové skupiny a nastartují váš byznys.

MEDIA TACTICS & DISTRIBUTION

Staráme se o to, aby Vaše reklama zasáhla správnou cílovou skupinu. Pečlivě vybíráme komunikační kanály a jejich použití. Paleta našich služeb je široká, ale doporučíme vám vždy jen ty, které přesně splní potřeby a cíle vaší komunikace.

TECHNOLOGY

RTB, Programmatic, PPC. Jejich používání je „trendy“. Ale teprve jejich správné zakomponování do celkového mediálního mixu a kontextu kampaně z nich vytěží maximum.

Magnas Creative

Základem úspěšné kampaně je vždy dobrý nápad. Vytváříme koncepty, které fungují. Koncepty, které osloví vaše cílové skupiny a nastartují váš byznys. Pomáháme firmám rozvíjet příběh jejich značky.

Náš showreel

KONCEPTY KAMPANÍ

Stavíme na propracované komunikační a mediální strategii. Nevěštíme, nehádáme. Opíráme se o klíčová data, výzkumy, insights., chování cílové skupiny. Reagujeme na poslední trendy v komunikaci a mediálním trhu.

AUDIOVIZUÁLNÍ PRODUKCE

Dobrý nápad potřebuje kvalitní realizaci. Produkujeme a realizujeme natáčení, animace, voice overy, ať už jde o váš TV spot nebo produktové video na Facebook či váš YouTube kanál.

ONLINE MARKETING

Poskytujeme komplexní servis online marketingu pro vaši značku a produktu. Od návrhu designu stránek, landing pages, jejich programování až po přípravu bannerů a copywritingu.

DIGITÁLNÍ MARKETING

Návrh obsahové strategie a správa vašich social media kanálů jako je Facebook, Instagram, Twitter apod., včetně přípravy kreativních podkladů.

JSME TÝM

Již se známe na tolik, že se nemusíme stydět před sebou chvíli mlčet. Pravděpodobně pracujeme právě na vaší strategii nebo kampani.

Robert Renc 2

ROBERT RENČ

 Strategy Director 

Robert má hodně příběhů, rád pomůže vyprávět i ten váš. V marketingu, reklamě a řízení týmů se pohybuje 15 let, vystudoval marketingové komunikace a má velké zkušenosti z práce pro klienty největších mediálních domů v ČR (Centrum.cz, TV Nova, TV Prima). Svůj první počítač měl již v roce 1988, přesto stále preferuje strategii osobního kontaktu s klienty.

image

MARTIN ŠAFRA

 Media Director 

Martin se pohybuje v marketingu od roku 2004. Od té doby sbíral zkušenosti v předních media domech a mediálních agenturách. Díky jeho přehledu o mediálním trhu, zkušenostem s klienty, dokáže vyjednat ty nejlepší podmínky a postavit media plán na míru.

janlos

JAN LOS

 Creative & Production 

Honza prošel předním kreativními agenturami jako je Havas WW, BBDO. Jeho doména je tvorba a rozvoj strategie značky s důrazem na digitální prostředí. Dívá se na kampaně s širší perspektivy. Díky jeho zkušenostem a nápadům dáváme kampaním ten správný obsah a podobu.

olaf

OLAF

 Project Management 

Pokud chcete mít jistotu, že váš projekt bude dokončen včas a podle projektové dokumentace, není jiná volba než Olaf. Má zkušenosti z velkých agentur, byl zodpovědný za nastavení efektivních procesů v týmu 20 lidí, jejich rozvoj a motivaci. A navíc je sněhulák.

MEDIÁLNĚ-KREATIVNÍ HUB

Jsme kreativně mediální uskupení propojující mediální a kreativní služby. Prošli jsme mediálními a kreativními agenturami, sbírali jsme zkušenosti na straně klientů. V reklamě jsme jako doma. Je to naše práce, je to náš koníček. Jsme nadšení odborníci. Stavíme na úzkém propojení strategie, mediálního plánování, kreativy a produkce. Operativně stavíme projektové týmy, které přesně odpovídají Vašim potřebám a konkrétnímu zadání.

JIŽ JSME POMOHLI

Výběr klientů a značek pro které jsme měli tu čest již pracovat a pomoct rozvinout nebo zoptimalizovat jejich marketingové aktivity.

POZNEJTE NÁS

Chcete se více seznámit s naší prací? Pořádáte výběrové řízení v oblasti on-line marketingu? Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje a kontaktujte nás.

Vaše jméno(povinné)

Váš Email (povinné)

Předmět

Poptávka/dotaz

Magnas Media s.r.o.
Mošnova 45
150 00 Praha 5

magnas@magnas.cz

IČ: 242 25 584
DIČ: CZ 242 25 584