Vytváříme obsah pro vaši komunikaci.

TV SPOTY
ON-LINE VIDEO A BANNERY
TIŠTĚNÁ GRAFIKA
WEB
RADIO SPOTY
  • 1.Vyprávíme příběhy. Emoce hrají při rozhodování velkou roli. Proto v našich přístupech vycházíme z dlouholetých zkušeností a víme, co funguje, i kudy vedou slepé uličky.
  • 2.Design, který funguje. Vytvořit hezký vizuál je jednoduché. Ale navrhnout design, který se bude líbit a zároveň bude funkční už vyžaduje opravdové odborníky.
  • 3.Trend setting. Naší vizí je trendy nejen sledovat, ale hlavně je vytvářet. Klientům proto navrhujeme neotřelé nápady a možnosti zpracování.
  • 4.Nejsme žádní snílci. Ať už se jedná o on-line, print nebo TV spoty, vždy vycházíme z dokonalé analýzy a racionálních důvodů, proč to tak dělat a ke komu skutečně mluvíme.
  • 5.Propojení. Neděláme kreativu vytrženou z kontextu, jsme součástí mediální skupiny firem a vše tak můžeme rovnou přizpůsobit konkrétnímu cíli i formátu.

Komu jsme již pomohli ...

S Magnas spolupracujeme od začátku roku 2016 především v oblasti výkonnostního marketingu, nárazově i na brand kampaních. Na spolupráci nám vyhovuje flexibilita a přístup k řešení naších požadavků i cílů kampaní, konkrétně Honza Farlík je člověk na správném místě s hlubokou znalostí problematiky. Spolupráce se nám dlouhodobě vyplácí a přináší nám efektivně nové uživatele našich služeb.
Lenka Černá, CEO – Annonce a.s.
Magnas Media využíváme pro realizaci offline kampaní především v TV a OOH od poloviny roku 2016. Flexibilní přístup agentury k našim požadavkům i efektivní plánování našich rozpočtů jsou důvodem proč nám spolupráce dává smysl. Orientace na TV trhu a schopnost plánovat více do hloubky dle chování cílových skupin je pro náš online byznys zásadní přidaná hodnota.
Radek Finkous, Marketing director – Dámejídlo s.r.o.
V roce 2013 jsme s Magnas navázali první spolupráci. K dosahování našich cílů nám pomáhají zejména v oblasti výkonnostního marketingu. Na spolupráci nám vyhovuje flexibilita a profesionální přístup agentury. Díky odborným znalostem Honzy Farlíka a celého agenturního týmu se nám daří neustále růst a téměř okamžitě reagovat na trendy rychle se vyvíjejícího odvětví.
Michal Kratochvíl, Marketingový specialista – D.A.S.
S Magnas jsme začali spolupracovat koncem roku 2017, kdy pro nás řešili výrobu bannerů. Velice nás baví jejich kreativita, pracovní nadšení a hromada neotřelých nápadů. Spolupráci s agenturou chceme i nadále rozvíjet zejména proto, že vždy dokáží skvěle vystihnout a kreativně zpracovat zadání.
Alena Burdová, Specialista online marketingu – Uniqa
Již od roku 2014 nám Magnas pomáhá rozvíjet brand a zvyšovat povědomí o našich produktech. Na spolupráci si nejvíce ceníme profesionálního přístupu a téměř okamžitého zpracování všech požadavků.
Stanislav Tošner, Senior Marketing/PR specialist – ASUS

Showreal

Poznejte nás

Chcete se více seznámit s naší prací blíže? Pořádáte výběrové řízení v oblasti strategie komunikace, offline a online marketingu nebo kreativy?

Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje a kontaktujte nás.

Napiště nám

Magnas Creative s.r.o.

Mošnova 45

150 00 Praha 5

zobrazit na mapě

+420 608 219 698

magnas@magnas.cz

IČ: 054 31 859

DIČ: CZ 054 31 859

Všeobecné obchodní podmínky - Magnas Creative

Kontaktní formulář