Pomůžeme vám vyprávět váš příběh!

TV
ON-LINE
OUTDOOR
TISK
RADIO
  • 1.Nasloucháme, diskutujeme, analyzujeme vaše potřeby a pracujeme na jejich naplnění.
  • 2.Nabízíme potřebné zázemí pro úspěšnou exekuci Vašich kampaní.
  • 3.Baví nás objevovat nové cesty v reklamní komunikaci.
  • 4.Někdy je nejlepší cesta ta nejsnazší. Nebojíme se ale experimentovat.
  • 5.Naše profesní historie a zkušenost nám umožňuje pohled na strategii komunikace klienta jako celek.
  • 6.Chceme budovat dlouhodobý partnerský vztah.

Komu jsme již pomohli ...

S Magnas spolupracujeme od začátku roku 2016 především v oblasti výkonnostního marketingu, nárazově i na brand kampaních. Na spolupráci nám vyhovuje flexibilita a přístup k řešení naších požadavků i cílů kampaní, konkrétně Honza Farlík je člověk na správném místě s hlubokou znalostí problematiky. Spolupráce se nám dlouhodobě vyplácí a přináší nám efektivně nové uživatele našich služeb.
Lenka Černá, CEO – Annonce a.s.
Magnas Media využíváme pro realizaci offline kampaní především v TV a OOH od poloviny roku 2016. Flexibilní přístup agentury k našim požadavkům i efektivní plánování našich rozpočtů jsou důvodem proč nám spolupráce dává smysl. Orientace na TV trhu a schopnost plánovat více do hloubky dle chování cílových skupin je pro náš online byznys zásadní přidaná hodnota.
Radek Finkous, Marketing director – Dámejídlo s.r.o.
V roce 2013 jsme s Magnas navázali první spolupráci. K dosahování našich cílů nám pomáhají zejména v oblasti výkonnostního marketingu. Na spolupráci nám vyhovuje flexibilita a profesionální přístup agentury. Díky odborným znalostem Honzy Farlíka a celého agenturního týmu se nám daří neustále růst a téměř okamžitě reagovat na trendy rychle se vyvíjejícího odvětví.
Michal Kratochvíl, Marketingový specialista – D.A.S.
S Magnas jsme začali spolupracovat koncem roku 2017, kdy pro nás řešili výrobu bannerů. Velice nás baví jejich kreativita, pracovní nadšení a hromada neotřelých nápadů. Spolupráci s agenturou chceme i nadále rozvíjet zejména proto, že vždy dokáží skvěle vystihnout a kreativně zpracovat zadání.
Alena Burdová, Specialista online marketingu – Uniqa
Již od roku 2014 nám Magnas pomáhá rozvíjet brand a zvyšovat povědomí o našich produktech. Na spolupráci si nejvíce ceníme profesionálního přístupu a téměř okamžitého zpracování všech požadavků.
Stanislav Tošner, Senior Marketing/PR specialist – ASUS

CASE STUDY

FMCG – Youtube
Cílem youtube kampaně bylo rozšířit povědomí o nové produktové řady značky. Naší správou se nám během 4 týdnů podařilo téměř zdvojnásobit míru zobrazení oproti průměru na trhu a zároveň dosáhnout dvojnásobného počtu zhlédnutí celého videa oproti průměru a trhu. (Pokračování textu…)
více o studii

Poznejte nás

Chcete se více seznámit s naší prací blíže? Pořádáte výběrové řízení v oblasti strategie komunikace, offline a online marketingu nebo kreativy?

Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje a kontaktujte nás.

Napiště nám

Magnas Media s.r.o.

Mošnova 45

150 00 Praha 5

zobrazit na mapě

+420 608 219 698

magnas@magnas.cz

IČ: 242 25 584

DIČ: CZ 242 25 584

Všeobecné obchodní podmínky - Magnas Media

Kontaktní formulář