Online marketing na maximum!

PPC
RTB
FACEBOOK ADS
SEO
UX
  • 1.Usilujeme o permanentní zlepšování výsledků. Nejsme údržbáři. Sami nejsme spokojeni, nedosahujeme-li pozitivních trendů v číslech (meziročně či meziměsíčně, ideálně obojí).
  • 2.Svým klientům se vyplácíme. Nedoporučíme vám službu, která se dlouhodobě nezaplatí z dosaženého zlepšení vašich výsledků.
  • 3.Držíme krok s oborem. Máte Collection Lightbox? Dynamický remarketing? RLSA? PLA? DSA? Remarketing na emaily? … Že to vše nemůžete sledovat? Jistě: nechte to na nás!
  • 4.Máme zkušené lidi. Na zakázkách u nás pracují odborníci, kteří se internetovým marketingem zabývají téměř stejně dlouho, jak vůbec existuje.

Komu jsme již pomohli ...

S Magnas spolupracujeme od začátku roku 2016 především v oblasti výkonnostního marketingu, nárazově i na brand kampaních. Na spolupráci nám vyhovuje flexibilita a přístup k řešení naších požadavků i cílů kampaní, konkrétně Honza Farlík je člověk na správném místě s hlubokou znalostí problematiky. Spolupráce se nám dlouhodobě vyplácí a přináší nám efektivně nové uživatele našich služeb.
Lenka Černá, CEO – Annonce a.s.
Magnas Media využíváme pro realizaci offline kampaní především v TV a OOH od poloviny roku 2016. Flexibilní přístup agentury k našim požadavkům i efektivní plánování našich rozpočtů jsou důvodem proč nám spolupráce dává smysl. Orientace na TV trhu a schopnost plánovat více do hloubky dle chování cílových skupin je pro náš online byznys zásadní přidaná hodnota.
Radek Finkous, Marketing director – Dámejídlo s.r.o.
V roce 2013 jsme s Magnas navázali první spolupráci. K dosahování našich cílů nám pomáhají zejména v oblasti výkonnostního marketingu. Na spolupráci nám vyhovuje flexibilita a profesionální přístup agentury. Díky odborným znalostem Honzy Farlíka a celého agenturního týmu se nám daří neustále růst a téměř okamžitě reagovat na trendy rychle se vyvíjejícího odvětví.
Michal Kratochvíl, Marketingový specialista – D.A.S.
S Magnas jsme začali spolupracovat koncem roku 2017, kdy pro nás řešili výrobu bannerů. Velice nás baví jejich kreativita, pracovní nadšení a hromada neotřelých nápadů. Spolupráci s agenturou chceme i nadále rozvíjet zejména proto, že vždy dokáží skvěle vystihnout a kreativně zpracovat zadání.
Alena Burdová, Specialista online marketingu – Uniqa
Již od roku 2014 nám Magnas pomáhá rozvíjet brand a zvyšovat povědomí o našich produktech. Na spolupráci si nejvíce ceníme profesionálního přístupu a téměř okamžitého zpracování všech požadavků.
Stanislav Tošner, Senior Marketing/PR specialist – ASUS

CASE STUDY

Aeroweb – PPC
PPC kampaň cílená na růst návštěvnosti a počtu konverzí. Za dva roky naší správy přinesla klientovi téměř dvojnásobnou návštěvnost a zároveň snížení nákladů o necelých 20%. Došlo také k nárůstu konverzí o 80% a zároveň snížení nákladů na konverzi o více, než polovinu. (Pokračování textu…)
více o studii
ASUS – RTB
Cílem této RTB kampaně bylo zvýšení povědomí o nové řadě herních notebooků a získání 15.000 prokliků na web. Za tři týdny kampaně se nám díky správnému cílení podařilo efektivně zasáhnout 60% cílové skupiny a zajistit nadprůměrnou míru prokliku 0,68% (průměr na trhu 0,29% (Pokračování textu…)
více o studii
DAS – PPC
PPC kampaň cílená na růst návštěvnosti a počtu konverzí. Za rok se nám díky efektivní správě podařilo zvýšit návštěvnost o 388% a počet konverzí o 106%. (Pokračování textu…)
více o studii
Annonce – PPC
PPC kampaň cílená na růst návštěvnosti a počtu konverzí. Za dva roky naší správy přinesla klientovi téměř dvojnásobnou návštěvnost a zároveň snížení nákladů o necelých 20%. Došlo také k nárůstu konverzí o 80% a zároveň snížení nákladů na konverzi o více, než polovinu. (Pokračování textu…)
více o studii
Aeroweb – RTB
RTB kampaň, jejíž cílem byl prodej leteckých zážitku a zároveň zvýšení povědomí o službách a nabídky klienta. Za 8 měsíců jsme správnou optimalizací kampaně dosáhli zvýšení prodeje v průměru o 32% a  zvýšení návštěvnosti webu o 25%. (Pokračování textu…)
více o studii
Bezedná miska – PPC
Cílem kampaně byl růst počtu objednávek a zachování stávajících nákladů na objednávku. Za rok kampaně jsme pomohli klientovi zvýšit počet objednávek na více než dvou a půl násobek a tržby o trojnásobek. (Pokračování textu…)
více o studii

Poznejte nás

Chcete se více seznámit s naší prací blíže? Pořádáte výběrové řízení v oblasti strategie komunikace, offline a online marketingu nebo kreativy?

Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje a kontaktujte nás.

Napiště nám

Magnas Performance s.r.o.

Mošnova 45

150 00 Praha 5

zobrazit na mapě

+420 608 219 698

magnas@magnas.cz

IČ: 028 02 414

DIČ: CZ 028 02 414

Všeobecné obchodní podmínky - Magnas Performance

Kontaktní formulář