V Magnas pracujeme pro klienty jako je Equa bank, Uniqa pojišťovna, Dotykačka, Czech Tourism, Salomon, Central Group a mnoho dalších. 

Tvojí prací tak bude práce na realizaci online performance kampaní pro naše klienty především v systémech Google Ads i Seznam Sklik, přesah a zkušenost s Facebook BM je výhodou. Budeš pracovat s Google Analytics, reporty máme v Google Data studiu, naučíš se práci i v dalších systémech, jako například Collabim, Hotjar, Mergado a PPC Bee.

Magnas Performance je členem skupiny Thrive, děláme tak i na kompletních mediálních a kreativních strategiích, získáš tak komplexní přehled v oboru marketingové komunikace.

Z tvých znalostí oceníme minimálně 1 rok zkušeností s tvorbou online performance kampaní, ideálně pokud máš zkušenosti s Google Ads i Sklik, případně chuť se to naučit. Zvládáš bez problémů práci na více projektech? Máš analytickou hlavu, vidíš čísla v souvislostech a umíš je interpretovat a využít pro zlepšení výsledků? 

V tom případě je čas se potkat live či online a pobavit se o práci s námi.

K dispozici budeš mít seniorního kolegu s kterým budete rozvíjet kampaně klientů i tvoje znalosti. Na komunikaci s klientem vám bude při ruce Account manažer.

}

Úvazek

Full-time , Part-time

Odměna

38-50 tis. Kč (po zapracování) + možnost růstu

Kdy začneme

listopad – prosinec 2021

Forma spolupráce

Internship, Pracovní smlouva

Co můžeme nabídnout my

  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu tebe i celé firmy (roční odměny) v kombinaci základu a částečného ohodnocení dle efektivity a kvality provedení projektů, spokojenost klienta je pro nás důležitá 
  • ‪Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji (účast na vzdělávacích externích i interních workshopech, školeních, oborových konferencích) / mimo jiné jsme partneři Marketing Festivalu 2021
  • ‪Práci na kampaních a projektech pro zajímavé klienty (video produkce, marketingové koncepty, online kampaně, TV kampaně a další)
  • ‪Pracoviště ve vile na Praze 4 – Braník, kousek od Žlutých lázní (což se v létě hodí), k dispozici terasy, kuchyňka, bar s nápoji i vinotékou, ovoce a co kdo napeče
  • ‪Přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou (teď kanceláře tolik nevyužijeme, tak to držíme aspoň online)
  • Kreativní prostředí firem skupiny Thrive (působíme na trhu více než 6 let)
  • Legendární teambuildingy, společné snídaně, neformální interní workshopy
  • ‪Flexibilní pracovní dobu i v post-covid časech (volno/home office)
  • ‪Spolupráci na HPP / ŽL

Chceš se stát součástí našeho týmu nebo si o tom jen popovídat? Na papírování si nepotrpíme, takže než se potkáme osobně, prosím o zaslání základního infa mailem včetně stručného přehledu, co už máš pracovně za sebou na adresu robert.renc@magnas.cz a prosíme také o potvrzením souhlasu o zpracování osobních údajů:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise dávám pro Magnas Performance, s. r. o., IČ:028 02 414 souhlas k jejich zpracování (účelem je získání zaměstnání pro mou osobu u této společnosti), a to do 31. 12. 2021.“

cs_CZ