Láskou ke značkám sjednocujeme a měníme komunikaci společností pod jeden zastřešující brand Magnas.

„Sjednocení a zjednodušení názvu všech agentur na společné „MAGNAS“ je přesně to, co sami klientům nabízíme – jednoduchá a zároveň promyšlená funkční řešení, která tvoří komplexní služby jednotlivých týmů, které ovšem v případě potřeby umíme jednoduše propojit v rámci řešení konkrétní problematiky daného klienta“, říká Robert Renč zodpovědný za strategický rozvoj Magnas. Součásti jsou samostatné, ale úzce propojené specializované týmy odborníků primárně zaměřené na MEDIA, PERFORMANCE A CREATIVE.

Náš kreativní ředitel Vítek Mareš k tomu dodává: „Charakteristická je především naše vlastní typografie názvu MAGNAS, kterou doplňuje claim In love with BRANDS. Claim je variabilní a umožňuje variovat poslední slovo. Logotyp se jednoduše přizpůsobí například na In love with YOU / In love with MEDIA …“

Pro rok 2019 jsme také jedním z hlavních partnerů mezinárodní festivalu o online marketingu a značkách Marketing Festival 2019, který se uskuteční v březnu v Praze. Rádi se tam s vámi setkáme.

Naší vizí je klientům přinášet strategické, kreativní i mediální koncepty podložené datovou analýzou a výzkumy a navázat tak na tyto poznatky prací specialistů ve svých oborech za využití možností dostupných technologií.

Mezi klienty, pro které v poslední době pracujeme, patří například: Uniqa pojišťovna, Equa bank, Czech Tourism, D.A.S., Tesla investiční společnost, Ravensburger, Vasky, Dámejídlo.cz a další.

Jelikož srdce je to, co dáváme do každé naší práce, věříme že s láskou ke značkám se můžeme chlubit i v rámci našeho loga.

Magnas in love with You!

cs_CZ