Vyberte stránku

Mailing – Osobní půjčka | Mailing – Podnikatelská půjčka | Mailing – RazDva půjčka

Půjčte si s podnikatelskou
půjčkou na cokoliv až 250 000 Kč

a vyhrajte Ford Transit

Ať už potřebujete půjčit na rozjezd podnikání nebo chcete jen pár drobností, ProfiCredit je ideálním partnerem pro všechny, co si potřebují rychle půjčit.

S každou podnikatelskou půjčkou se navíc automaticky účastníte velké soutěže o Ford Transit.

Proč nebankovní půjčka s PROFI CREDIT

}

Peníze do 24 hodin
od schválení!

Můžete si půjčit menší částky s možností rychlého splacení nebo větší půjčky s delší dobou splácení.

Bezplatné odložení
až 3 splátek

Co o nás říkají

David, České Budějovice

David, České Budějovice

Po úrazu, který jsem si způsobil na fotbale, jsem neměl peníze na zaplacení inkasa, protože jsem si musel platit nákladnou léčbu. Jelikož mi nikdo z rodiny ani známých půjčit nemohl, požádal jsem o úvěr. Mile mě překvapilo, jak je zřízení půjčky jednoduché, vše jsem si zařídil přímo na počítači a nemusel nikam chodit.

Petr, Šestajovice

Petr, Šestajovice

Hledal jsem společnost, kde bych dostal peníze co nejrychleji. Porouchalo se mi auto a bohužel jsem byl na něm pracovně závislý, protože dojíždím ze satelitu do hlavního města. Nebyl čas zdlouhavě řešit, kde mi půjčí, proto jsem využil půjčku. Peníze jsem měl na účtu téměř obratem a v klidu si mohl nechat auto opravit.

800 166 000 | 800 800 646

www.proficredit.cz

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 50 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 118 Kč, celkem zaplatíte částku 101 664 Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 48,93 %, RPSN 48,93 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

cs_CZ
en_US cs_CZ