Vyberte stránku

Získejte rychlou půjčku na cokoliv
až 100 000 Kč do 15 minut.

Snadno, bezpečně a bez čekání.

Na co se vyplatí vzít si půjčku? To je otázka, na kterou má každý jinou odpověď. Co je pro jednoho zbytečnost, je pro druhého nejdůležitější věc pod sluncem..

S půjčkou Raz Dva vás nebudeme zpovídat, hodnotit, na co peníze chcete, ani vám kázat, co byste si měli nebo neměli pořídit. Vy sami rozhodujete, co je pro vás důležité.

Výhody Raz Dva půjčky

}

Peníze do 15 minut
od schválení!

5 – 100 tisíc Kč
na cokoliv.

Online od začátku
až do konce

Co o nás říkají

David, České Budějovice

David, České Budějovice

Po úrazu, který jsem si způsobil na fotbale, jsem neměl peníze na zaplacení inkasa, protože jsem si musel platit nákladnou léčbu. Jelikož mi nikdo z rodiny ani známých půjčit nemohl, požádal jsem o úvěr u Razdva půjčky. Mile mě překvapilo, jak je zřízení půjčky jednoduché, vše jsem si zařídil přímo na počítači a nemusel nikam chodit.

Petr, Šestajovice

Petr, Šestajovice

Hledal jsem společnost, kde bych dostal peníze co nejrychleji. Porouchalo se mi auto a bohužel jsem byl na něm pracovně závislý, protože dojíždím ze satelitu do hlavního města. Nebyl čas zdlouhavě řešit, kde mi půjčí, proto jsem využil Razdva půjčku. Peníze jsem měl na účtu téměř obratem a v klidu si mohl nechat auto opravit.

800 166 000 | 800 800 646

www.razdvapujcka.cz

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 50 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 118 Kč, celkem zaplatíte částku 101 664 Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 48,93 %, RPSN 48,93 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

cs_CZ
en_US cs_CZ