Už stříháme metr. Jen pár dní zbývá do Marketing Festivalu v Brně, jehož jsme hrdým partnerem. Od úterý 20. 2. do čtvrtka 22. 2. se můžeme potkat v Janáčkově divadle a užít si odbornou i neformální část devátého ročníku této legendární akce.

Marketingová top akce roku nabízí výjimečnou příležitost setkat se během dvou dnů a tří večerů s více než tisícovkou seniorních marketérů, kromě dalších i s našimi „magnasáckými“. V odborném bloku na vás čekají marketingové hvězdy světového formátu, jako je datová analytička a expertka na machine learning Cassie Kozyrkov, světově uznávaný expert na behaviorální vědy a odborník na martech Richard Shotton, zakladatel Chief Martec Scott Brinker, spoluautorka knihy How Brands Grow 2 Jenni Romaniuk, Tom Fishburne známý jako Marketoonist nebo Steen Rasmusena, špičkový digitální analytik.

A protože festival v názvu akce není jen prázdné slovo, ožijí brněnské večery skvělým programem a hudebními vystoupeními kapel Tata Bojs, Malalata nebo Prago Union. K festivalové atmosféře přispějeme zábavou ve stylu pouťových atrakcí. U našeho stánku si můžete vystřelit růži z papíru, zahrát si hru na HBBTV a díky naší spolupráci s FTV Prima si k tomu stylově zakousnout klasický párek v rohlíku, pokud budete chtít vyvážit vybraný festivalový catering. Energii můžete dobít nejen debatami o mediálním plánování a značkách s našimi firemními experty, ale i naším vlastním Magnas energy drinkem.

Těšíme se na vás!

Více info zde: https://www.marketingfestival.cz